iconsfacebook
aktuality sázkařský magazín zdarma archiv čísel škola sázení tv program kontakt odkazy

Vysoké odměny za psaní analýz v tipsportu

foto Publikováno 06.02.2015

Na stránkách Tipsportu a Chance už delší dobu běží naprosto jedinečný projekt, se kterým se nesetkáte na stránkách žádné jiné sázkové kanceláře. Každý uživatel může k vypsaným kurzům vyšším než 1,30 napsat svoji analýzu a ostatní sázkaři si je mohou pročítat a nechat se jimi inspirovat.

Autoři analýz jsou odměňováni v netech, nebo goldenech, tedy v reálných penězích, které ovšem musí vsadit. Jedná se o velice slušné odměny, které žádný jiný web nemůže nabídnout. Nejaktivnější a nejsledovanější autoři si mohou přijít na desetitisíce měsíčně.

Jedinou podmínkou, pro psaní analýzy, je připojení tiketu v minimální výši 30Kč. Nyní se poupravila pravidla, takže odměna se může rovnat maximálně výši vkladu u přiloženého tiketu, takže už nemohou vysoké odměny inkasovat sázkaři, kteří vsázeli svoje tipy za 30Kč, ovšem pro tipéry s kladnou bilancí je to stále skvělá příležitost jak si přilepšit, protože odměnu dostáváte i v případě, že Vám tip nevyjde. V takovém případě se Vám může vrátit celý vklad.

Obrázek náhodně vybraného náhledu analýzy. Nalevo vidíte avatar autora analýzy a pod ním jeho bodové hodnocení. To se vypočítává z výše kurzu a autorem zvolenou důvěrou analýzy ( od 1/10 do 10/10). Nahoře je vsazená příležitost s původním a aktuálním kurzem. Počet přečtení a palce nahoru a dolu, nemají pro odměňování analýz žádný vliv, ovšem vysoká čtenost, nebo kladné hodnocení zvyšuje jejich reating, což znamená, že jsou v nabídce na prvních místech, tedy na očích více lidem.

Pro výpočet odměny je zásadní počet inspirací. To je počet sázkařů, kteří si danou příležitost přidali na tiket přes analýzu. Odměnu dostane každý, kdo má 10 a více inspirací.

Zajímavostí je, že se najdou sázkaři, kteří se ani nedívají o jaký zápas se jedná, natož aby četli analýzu, prostě se nechají buď svézt davem, když vidí, že více lidí doporučuje stejnou příležitost, nebo sází slepě tipy svého oblíbeného autora. Může se pak stát, že analýza má vyšší počet inspirací, než počet přečtení

V tabulkách si můžete najít úspěšnost autorů a v podrobnostech na jejich profilu najít další informace.

 

Ovšem zpátky k odměňování autorů. Pro všechny se odměna vypočítává pouze do výše částky přiloženého tiketu nebo jako 10% vkladů na danou analýzu od inspirovaných sázkařů (vypočítává se z menší z těchto hodnot). Obě tyto podmínky platí do maximální výše 200Kč.

Odměna je dále navyšována:

- pokud máte bodové hodnocení vyšší než 0, je odměna zvýšena o 25%

- pokud analyzovaný tip vyjde, odměna je navýšena o 15%

- pokud se inspiruje 100-499 klientů, je odměna navýšena o 30%

- pokud se inspiruje 500 a více klientů, je odměna navýšena o 60%

To znamená, že za jednu analýzu můžete dostat více než 450 Kč a každý autor může denně napsat maximálně 5 analýz

Více informací najdete zde

Komentáře k tomuto článku

Prozatím nebyl přidán žádný komentář.


Přidat nový komentář

Vaše jméno
Váš e-mail
Jste člověk? (anti-spamová kontrola)
checked
Ne, nejsem.
unchecked
Ano, jsem.
Váš komentář
Obnovit stránku a zobrazit nové komentáře.
© 2014 KurzovéSázky.net | Created by KMSoft.cz | Designed by Jiří Podlas