iconsfacebook
aktuality sázkařský magazín zdarma archiv čísel škola sázení tv program kontakt odkazy

téma: fenomén placené tipy

foto Publikováno 12.02.2015

Stránky s placenými tipy se staly fenoménem českého internetu. Existují jich minimálně desítky, nebo možná dokonce stovky a denně narazím na nějakou nově vzniklou. Dovolím si říct, že naprostá většina těchto webů je naprosto neseriózní a velmi často manipuluje se svými výsledky a statistikami, čehož využívají při své propagaci. Dělají tu svou reklamu ovšem tak dobře, že není divu, že tisíce sázkařů neustále posílají svoje peníze těmto podvodníkům, díky nimž pouze prohrají další peníze.

Existuje ovšem i hrstka poctivých a kvalitních webů, kde můžete narazit opravdu na kvalitní tipy, nebo informace, díky kterým můžete pravidelně vyhrávat. Žádná taková stránka Vám neslíbí 200% zhodnocení vašeho banku, protože stále se jedná jen o tipování. Pokud se nějaká stránka chlubí podobnou, nebo i lepší bilancí, buď má jen krátkou úspěšnou sérii, nebo se jedná o lživou reklamu…

V našem magazínu budeme pravidelně dávat prostor pro propagaci kvalitních stránek, které se nesnaží obelhat a okrást svoje klienty a dělají svoji práci dobře. V dnešním článku najdete tipy, jak si ověřit důvěryhodnost takových stránek, abyste se dokázali vyhnout všem těm neseriózním. Níže najdete i rozhovor s provozovatelem, sice nové, ale kvalitní české stránky.

V dalších číslech opět očekávejte postřehy a komentáře na toto téma, budeme dění nadále monitorovat a budeme podporovat stránky, které dělají svoji práci dobře.

 

- verifikace tipů – česky řečeno – ověření tipů třetí stranou. Tipér při vsazení události zašle tipy svým klientům a stránce, která tipy ověřuje, archivuje a najdete na ní dlouhodobou statistiku, kterou nemůže nikdo nijak ovlivnit.

Pokud stránka nemá zřízenou verifikaci, rychle od ní dejte ruce pryč. Důležitá je dlouhodobá bilance, ideálně minimálně půlroční. Pokud verifikace funguje pouze měsíc, je to krátká doba a může se jednat pouze o šťastnou sérii

www.bet-universe.com  - nejlepší český monitoring s podrobnými statistikami (celková bilance tipů, úspěšnost, vsazeno jednotek, profit, yield)

www.betliga.cz – nová česká stránka fungující teprve pár měsíců, která bohužel nabízí pouze přehled tipů a celkový profit

www.betrush.com – dlouho fungující zahraniční stránka se stejnými funkcemi jaké nabízí betliga  

www.monitoring-a-verifikacia.webnode.sk – nová slovenská stránka, která vznikla z fb stránky „Zlodeji, zdieľači, kopiranti a iní dotieravci okolo tipovania“, na které najdete stovky podvodných stránek

 

- totožnost prodávajícího – Naprostá většina stránek má anonymního autora. Takovým obchodníkům se doporučuji vyhnout. Není výjimkou, že nějaká stránka si při špatné sérii pokazí reputaci a její anonymní autor si založí novou stránku. Na seriózních stránkách najdete celé jméno, adresu provozovatele a jeho IČO. Pokud si na prodej tipů založí živnost, dá se čekat, že to se svou prací myslí vážně a nedovolí si klienty podvádět a lhát jim.

 

- reklama a dobře vypadající web nejsou vše – Pěkný vzhled prodává. To platí odjakživa. Pod pěkným vzhledem se ovšem nemusí nutně skrývat kvalita. Můžeme dnes narazit na řadu stránek, které mají profesionální design a profi reklamu, ovšem to nezaručuje kvalitní práci.

Nejznámějším českým příkladem je stránka Vojtovosázení. Popis zkušeností s tímhle webem by zabral několik stránek, takže ve zkratce – podvodník. Sám jsem byl svědkem manipulace se statistikami, upravováním historie tipů, což stále nepomáhalo ke zlepšení bilance, takže byla kompletně smazána. Tipy na stránce byly čistě spekulativní tipy s nesmyslnou analýzou. Několikrát slibovaná verifikace tipů stále nikde… Díky dobré reklamě v televizi, facebooku atd. nemá nouzi o nové klienty.

Silným médiem je dnes facebook. Stránka která během krátké doby získala 20 000 fanoušků si je s největší pravděpodobností koupila. Stojí to pár korun a během dne můžete mít lajků kolik jen chcete. U některých stránek si nemůžete dovolit přidat vlastní komentář, protože pokud je jen trochu negativní, bude Vám ihned smazán a bude Vám zabráněno v dalším komentování. Pak přichází na řadu pozitivní komentáře, které mohou pocházet z fiktivních fb účtů, nebo prostě jen od najatých lidí.

Některé úspěšné české stránky, které provozují placený servis již delší dobu, mají staré stránky, které vypadají na dnešní dobu naprosto amatérsky a nepropagují se ani na fb, ani žádnou jinou formou. Pravděpodobně mají díky svým dobrým výsledkům klientů dost a nemusí se nijak přehnaně zviditelňovat.

 

- Vsaditelnost tipů – Naprosto podstatná záležitost. Kvalitní stránka se soustředí na konkrétní sport, nebo dokonce pouze na konkrétní ligy, aby stihli sledovat všechno dění okolo a byli schopni doporučit kvalitní tipy. Pokud pak nemají extrémně široký okruh odběratelů tip, neměl by být problém s vsaditelností.

Některé weby ovšem jen přeposílají tipy např. ze zahraničních zdrojů, které mají celkově tolik odběratelů, že může trvat pouhých pár sekund od zveřejnění tipu a doporučená příležitost může být při velkém objemu sázek stažena z nabídky, nebo bude pouze velmi rychle padat kurz, takže se již nevyplatí sázet.

Stránky, které mají vlastní tipy, mezi kterými najdete fotbal, hokej, basketbal, tenis a řadu dalších sportů bych také nedoporučoval, protože autor takové stránky nemůže mít dokonalý přehled o daných událostech, takže se pouze inspiruje u jiných zdrojů, nebo prostě tipuje. 

 

- Garance zisku – garantovat zisk Vám samozřejmě nemůže nikdo, ovšem některé stránky, alespoň nabízejí prodloužení servisu zdarma, pokud nedosáhnou určitého zisku. To mi přijde naprosto férové. Přijde mi nesmyslné platit za tipy, díky kterým navíc ještě další peníze prohrajete.

Dokazuje to navíc, že daný sázkař není odkázaný na zisk peněz od předplatitelů a chce jim poskytnout skutečně kvalitní servis.

 

- SMS a email servis – V dnešní době není žádný problém zřídit si takový servis a rozeslat všem klientům SMS zprávy ihned po zveřejnění tipu. Díky tomu máte větší šanci stihnout doporučený kurz před jeho poklesem.

Náhled na souhrnnou statistiku jedné z nejúspěšnějších stránek na webu s monitoringem placených tipů  www.bet-universe.com. Kromě kompletních statistik, vidíte třeba graf s profitem.

Zajímavý je třeba i seznam servisů, které přestaly být monitorovány s odůvodněním. Nejčastějším případem bývá neaktivita, či ukončení činnosti, ale dále třeba fakt, že admin udává kurzy, které neodpovídají skutečnosti.

 

Některé stránky se zápornou bilancí, přestaly dávat tipy do monitoringu, ale fungují dál….


kompletní článek a další informace najdete ve druhém čísle našeho sázkařského magazínu - zde

Komentáře k tomuto článku

6týSmysl (15:43, 12.10.2017)

Ahoj, odhalujeme podvody, píšeme RECENZE vyzkoušených placených tipů. Nepropaguji/ neprotěžuji žádný konkrétní systém. Názor si čtenáři tvoří sami: http://www.sazeni-online.eu/placene-tipy-na-sazeni-hodnoceni/

Honza (20:49, 14.12.2016)

Ahoj, mě k poměrně dobrému zisku pomáhá www.prifisazeni.webnode.cz, je to zdarma

Milan (10:19, 28.08.2015)

Ahoj, narazil jsem na nový český servis, který vypadá dost zajímavě, hned od začátku slušná úspěšnost a verifikace. https://www.facebook.com/pages/Pan-%C5%A0t%C3%ADstko/154496524886742?ref=ts&fref=ts

Dan (09:33, 22.05.2015)

Betcomando se věnuje pouze live sázkám, které zkrátka verifikovat nejdou.. Nicméně službu jsme si nejdříve ověřili, než jsme ji začali propagovat a nenarazili jsme na žádný problém. Žádné vymyšlené statistiky, žádné navyšování sázek, jediným problémem u live sázek může být vsaditelnost, protože může například padnout rychlý gól... Nicméně službu sledujeme dál a plánujeme podrobnou recenzi

Tomáš J. (11:15, 27.03.2015)

Verifikovat LIVE tipy lze na www.bet-universe.com. Služba bez verifikace je přinejměnším neprofesionální a pochybné. Třeba to tvůrci napraví. Nic proti nim, jen jsem se ptal na neslučitelnost s tvrzeními autora tohoto webu. PS: za svou hrubku se omlouvám, to mi ujelo

Roman K. (10:25, 24.03.2015)

Tomáši předpokládám, že nemáš Betcomando vyzkoušené, odebírám je aktuálně 14 dní a můžu potvrdit, že veškeré statistiky, které uvádějí souhlasí, můžu ukázat screen z whats'up aplikace, přes kterou tipy posílají. Verifikovat live tipy nejspíš nikde nejde. A promiň, neodpustím si, ale "fylozofie" je s "i" po f :-)

Tomáš J. (17:29, 23.03.2015)

Jsem fandem Vaší stránky a s většinou zdějších dogmat souhlasím. Proto se pod tímto článkem zeptam, proč máte na webu reklamu na nějaké pochybné Betcomando, které nemá verifikaci a tím pádem se neslučuje s fylozofií o které tady píšete. Díky za odpověď


Přidat nový komentář

Vaše jméno
Váš e-mail
Jste člověk? (anti-spamová kontrola)
checked
Ne, nejsem.
unchecked
Ano, jsem.
Váš komentář
Obnovit stránku a zobrazit nové komentáře.
© 2014 KurzovéSázky.net | Created by KMSoft.cz | Designed by Jiří Podlas