iconsfacebook
aktuality sázkařský magazín zdarma archiv čísel škola sázení tv program kontakt odkazy

rozhovor: provozovatel Trefabet.cz

foto Publikováno 12.02.2015

K dnešnímu rozhovoru jsme si přizvali provozovatele serveru Trefabet.cz, který poskytuje placený tipérský servis. Za normálních okolností bysme Vám nedoporučovali novou stránku, ovšem tahle stránka je naprosto seriózní a jako jedna z mála prodává své tipy legálně, takže na základě živnostenského listu, navíc za velmi slušné ceny a s garancí dalšího měsíce zdarma, pokud v předešlém měsíci nedosáhnete zisku alespoň 5%. Podrobnosti se můžete dočíst v obchodních podmínkách. Tipy jsou samozřejmě verifikované.

Dle našeho názoru by přesně takhle měl fungovat každý servis, který podobné služby nabízí. Ve skutečnosti, bohužel taková kritéria nesplní ani 5% českých stránek. Většina z nich je naprosto anonymní, manipuluje se svými výsledky a statistikami a na jejich základě si tvoří lživou reklamu.

 

Dobrý den, můžete prosím nejdříve stručně představit sebe a poté i Váš projekt Trefabet.cz?

Dobrý den, jmenuji se Tomáš a servis dělám ve spolupráci se svojí přítelkyní, která se stará o veškerý chod servisu. Já se soustředím pouze na sázení. Osobně sázím na úrovni od roku 2008 a už pár let je to můj hlavní příjem. K tomuto projektu nás inspiroval můj kamarád, který provozuje Fortelservis, dle mě nejserióznější český sázkařský servis. Máme výhodu, že od něj čerpáme profesionální rady a nemusíme si procházet porodními bolestmi. Hlavní myšlenka je, že jako provozovatel servisu můžu být dlouhodobě výdělečný jedině, když budou vydělávat i moji zákazníci a vzájemně se k sobě budeme chovat s úctou.

 

Jak dlouho se věnujete sázení?

Cca 12 let, ale seriózně od roku 2008. To jsem pochopil o čem sázení je a jakou cestou jít, aby bylo dosaženo dlouhodobého zisku. Ono je velice důležité pochopit, že je potřeba myslet dlouhodobě. Sázení není o tom, že každý měsíc bude ziskový, to je nesmysl. Proto je potřeba i finančně myslet dlouhodobě.

 

Žít pouze z peněz získaných sázením je jistě snem nejednoho sázkaře, mohl by se někdo uživit pouze na základě Vašich tipů? Kolik sázek denně přibližně podáte vy?

Mohl. Ale neviděl bych to jako životní cíl Jednak by dotyčný musel mít slušný bank, druhak se musí počítat s dlouhodobým příjmem, ne každodenním, jak už jsem zmiňoval. Vsadit nás tip zabere cca 5 minut, ten zbytek dne se dá využít k další práci nebo sebevzdělávání. Počet sázek je různý, nejvíce je jich o víkendu. Řekněme průměrně cca 35 tipů týdně z mojí hlavy.

 

Jakožto profi sázkař dodržujete nějaký důkladný Money Managment?

Mám určený vklad na jednotku pro každou soutěž.

 

Sázíte pouze jednu příležitost na tiketu, nebo i AKOVKY? Jaká byla Vaše nejvyšší výhra na jednom tiketu? Popř. můžete prozradit nějaký jiný velký sázkařský úspěch?

Jeden, maximálně dva tipy na jeden tiket. Maximální výhru nevím, nesleduji tento ukazatel. Pro mě je důležité kolik vydělávám dlouhodobě. Krátkodobé úspěchy, či neúspěchy neřeším.


Kdy a proč Vás napadlo zrealizovat stránku Trefabet?

Abych řekl pravdu, tak už docela dávno. Ale slušný člověk musí mít maximum zkušeností a zodpovědnosti, aby si mohl dovolit prodávat svoje tipy. Jak už jsem říkal, trochu mě popostrčil kamarád. Nakonec jsme projekt TrefaBet spustili na konci loňského roku.

 

Máte z minulosti zkušenosti s podobným servisem ať už českým, nebo zahraničním?

Jako sázkař začátečník jsem jednou naletěl podvodníkům. Ale už je to dávno. Pak jsem pořád v sázkařské komunitě slyšel argumenty, proč by někdo úspěšný měl prodávat svoje tipy? Vždyť ať si je sází za maximum a vydělá víc. Jenže na druhou stranu, když je někdo úspěšný, tak proč by neměl svoje schopnosti zpeněžit na více frontách, když k tomu má prostor?

 

Když sázíte dlouho a úspěšně, nepotýkáte se s nastavenými limity vkladu u sázkových kanceláří?

Samozřejmě. Jde to obejít, ale o tom bych nerad mluvil.

 

Dnes nabízí podobné služby desítky českých stránek, takže konkurence je velká. Je pro Vás těžké prosadit se?

Začátky jsou těžké v každém oboru. Ale jak už jsem říkal, jde nám o dlouhodobý profit náš a hlavně klientů. Když budou klienti spokojeni, budeme spokojeni i my. Byznys se dle mě má dělat s výsledkem win-win. Ne aby se silnější strana snažila urvat co nejvíc pro sebe na úkor slabšího. Dlouhodobě je to jedná správná cesta. I proto jsme se inspirovali s garancí 5% yieldu. Jen abych tu garanci upřesnil. Po nesplnění klient nedostane jen jeden měsíc navíc. Dostane zdarma stejně dlouhé předplatné, jaké si zakoupil a navíc se mu garance nepočítá znovu jen za ten měsíc zdarma, ale od začátku předplatného. Asi bude lepší to uvést na příkladu. Zakoupíte si předplatné na měsíc březen. V březnu budeme na nule a tak dostanete duben zdarma. V dubnu uděláme yield 6%, ale Vám se počítá garance v součtu od začátku března, tudíž v součtu garance splněna nebyla a dostáváte i květen zdarma. Doufám, že je to takto pochopitelnější. U nás klient platí další předplatné, až když vydělal.

 

Taková garance je ojedinělá, to velmi chválím. Jaké jsou vaše výsledky od spuštění placeného servisu?

Od spuštění v půlce listopadu 2014 máme bilanci 67 tipů, vsazeno 178 jednotek a zisk 27,28 jednotek, to znamená, že  yield máme 15,33%.

 

Můžete prozradit kolik máte v současnosti klientů a kolik byste jich chtěli mít v budoucnu?

O přesných číslech bych nerad mluvil. Spíš nám jde o kvalitu, než o množství.

 

Na stránce uvádíte, že se specializujete na vybrané soutěže, které to jsou?

Hlavně český fotbal a hokej. Dále zimní sporty, ale částečně i futsal, házená, slovenský a německý fotbal.

Blíží se začátek hokejové play-off a jarní část fotbalové ligy. Troufnete si tipnout vítěze? Sázíte podobné dlouhodobé příležitosti?

Tipnout si samozřejmě troufnu. Již pár měsíců mám vsazeno, že hokejoví mistři budou z Třince a ve fotbale bych tipnul Plzeň. Ano, sázím tyto příležitosti a ne jen na vítěze ligy, ale i na celkové lepší umístění. Je nutné ale podotknout, že se sází podle hodnoty kurzy, ne podle toho, kdo je favorit, ale to je debata na delší povídání.

 

Jaké výsledky očekáváte od Dortmundu?

Bude velice zajímavé, jak zvládne velice specifické jaro a to zvláště tím, že v domácí soutěži hraje o záchranu a v lize mistrů o postup ve vyřazovací části.

 

Sportujete aktivně? Pokud jste sportoval v minulosti, na jaké nejvyšší úrovni?

Teď už bych to nenazýval sportem, ale spíše udržováním se. Dřív jsem hrával fotbal, ale jen za pivo a párek.

 

Jak probíhá výběr vašich tipů?

Hned po dohrání aktuálního kola si analyzuji všechny zápasy a vypíši si svůj fair kurz. V dnešní době sázkovky vypisují kurzy na další kolo velmi brzo. Tipů mám samozřejmě násobně více, než počet který jde do servisu. U tipů, které jdou do servisu je nutné skloubit několik důležitých faktorů.

 

Snažíte se sledovat pokud možno co nejvíce přenosů, nebo čerpáte i z dalších zdrojů?

Přesně tak. Není nad to zápas vidět. Nebo alespoň sestřihy. Ono můžete přečíst hromady článků, ale nejlepší pohled na věc si stejně uděláte vlastní analýzou zápasu.

 

 Jak prožíváte, když sledujete vsazené utkání?

Svoje tipy vcelku v klidu. Snažím se číst zápas, než že bych fandil. Pokud vsadím tip od nějakého kamaráda, tak zápasy nesleduju. Jde o sporty/soutěže, které nesleduji, takže bych se u toho jen zbytečně trápil a čas se dá využít efektivněji.

 

Sledujete jak se u Vámi doporučených tipů mění kurzy?

 

Samozřejmě. I podle toho se rozhodujeme, jaký tip do servisu dáme.


Kompletní rozhovor a další informace najdete v druhém čísle našeho sázkařského magazínu - zde


Komentáře k tomuto článku

Prozatím nebyl přidán žádný komentář.


Přidat nový komentář

Vaše jméno
Váš e-mail
Jste člověk? (anti-spamová kontrola)
checked
Ne, nejsem.
unchecked
Ano, jsem.
Váš komentář
Obnovit stránku a zobrazit nové komentáře.
© 2014 KurzovéSázky.net | Created by KMSoft.cz | Designed by Jiří Podlas