iconsfacebook
aktuality sázkařský magazín zdarma archiv čísel škola sázení tv program kontakt odkazy

na co si vsadit ve čtvrtfinále?

foto Publikováno 14.05.2015

Již dnes se hrají v Praze i Ostravě čtvrtfinále hokejového MS. Krom nejoblíbenějších sázek na vítěze utkání, sázkové kanceláře vypsaly řadu dalších atraktivních sázek, navíc např. na výhru Kanady je tak nízký kurz, který se vůbec nevyplatí sázet a další zápasy budou velmi vyrovnané. Jaké alternativní sázky tedy doporučujeme?

 

 Předzápasové kurzy:

 

Krom předzápasových kurzů jsou populární především sázky na celkový počet vstřelených branek, nebo počet branek jednotlivých týmů. Dále samozřejmě sázky s handicepem, sázky na jednotlivé třetiny, nebo sázky na střelce a kanadské bodování. 

Bookmakeři se ovšem snaží nabídnout i další zajímavé sázky, které nejsou tolik obvyklé a mezi kterými se dají najít velmi zajímavé kurzy. Navíc u takovích tipů může docházet k chybně vypsaným kurzům.


USA - Švýcarsko : kurzy vypsané Tisportem na čas hráčů strávený na ledě

Vzhledem k důležitosti utkání se dá očekávat velké vytížení největších oporu obou týmů. Doporučujeme vybrat si hráče z první formace, který nastupuje i na přesilovky a dát over.

 

Česko - Finsko : kurzy vypsané na střely na bránu 

Dá se očekávat velmi vyrovnaný zápas. Finsko se pyšní skvělou obranou a gólmanem, takže naše reprezentace se je musí pokusit přestřílet. Vyprodaná hala navíc naše borce požene do útoku, takže se dá předpokládat, že náš tým na bránu vystřelí víckrát, než hosté, což předpokládají i bookmakeři.


Jistě v nabídce najdete spoustu dalších zajímavých příležitostí, u kterých se ovšem jedná o velké tipování a výsledek se nedá dopředu dost dobře předpokládat. U takových příležitostí nedoporučujeme vyšší vklady! Může se jednat např o příležitosti:

- počet dvouminutových trestů

- trestné střílení (ANO / NE)

- 1. vyloučení

- videorozhodčí v akci (ANO / NE)


Komentáře k tomuto článku

Prozatím nebyl přidán žádný komentář.


Přidat nový komentář

Vaše jméno
Váš e-mail
Jste člověk? (anti-spamová kontrola)
checked
Ne, nejsem.
unchecked
Ano, jsem.
Váš komentář
Obnovit stránku a zobrazit nové komentáře.
© 2014 KurzovéSázky.net | Created by KMSoft.cz | Designed by Jiří Podlas