iconsfacebook
aktuality sázkařský magazín zdarma archiv čísel škola sázení tv program kontakt odkazy

rekordní šampionát

foto Publikováno 21.05.2015

Letošní hokejový šampionát v Praze a Ostravě přinesl rekordní diváckou návštěvnost a krom organizátorů jsou spokojené také sázkové kanceláře, ve kterých se na hokejové zápasy prosázela rekordní suma převyšující rovnou miliardu Korun!

 

Díky tomu, že se turnaj konal na naší půdě a že se letos žádná větší akce nekoná, sázkové kanceláře předpokládaly vysoké zisky, což se potvrdilo a sázkaři prosázeli téměř dvojnásobnou sumu oproti loňskému šampionátu v Minsku.  Celková vsazená částka převyšuje miliardu Korun a to je řeč pouze o českých společnostech. Kolik se prosázelo na zahraničních stránkách se dá pouze hrubě odhadovat….

 

Kolik hráči přibližně prosázeli u jednotlivých společností: 

Tipsport –  500 M

Fortuna – 360 M

Chance – 105 M

Synot – desítky milionů…

Sazka – 17 M

 

Největší vklady byly registrovány na zápas naší reprezentace proti Francii, který jsme vyhráli 5:1 a prosázeno na něj bylo více než 50 milionů Korun. I přes to, že se v letošním turnaji nezrodilo mnoho překvapivých výsledků, sázkové kanceláře vykazují zisky. Údajně byly bookmakeři přibližně o čtvrtinu úspěšnější, než sázkaři, takže čistý zisk by se mohl pohybovat kolem hranice 250 milionů Korun. 

 

Komentáře k tomuto článku

Prozatím nebyl přidán žádný komentář.


Přidat nový komentář

Vaše jméno
Váš e-mail
Jste člověk? (anti-spamová kontrola)
checked
Ne, nejsem.
unchecked
Ano, jsem.
Váš komentář
Obnovit stránku a zobrazit nové komentáře.
© 2014 KurzovéSázky.net | Created by KMSoft.cz | Designed by Jiří Podlas