iconsfacebook
aktuality sázkařský magazín zdarma archiv čísel škola sázení tv program kontakt odkazy

SOUTĚŽ O 500 Kč - vyplňte dotazník a vyhrajte

foto Publikováno 05.01.2015

Stále přemýšlíme čím naše stránky obohatit a čím zlepšit náš obsah. Prosím vyplňte nám krátký dotazník, který nám pomůže zjistit co naše čtenáře nejvíce zajímá. Dotazník má 20 jednoduchých otázek a jeho vyplnění vám nezabere více než 5 minut. Ze zaslaných odpovědí bude 16.1. vylosován výherce 500 Kč, které odešleme na jakýkoliv bankovní účet.

 

Dosavadní provoz webu se dá označit jako zkušební, stále nám tu chybí spousta zajímavých funkcí a zlepšení. Některé z nich jsou časově, nebo technicky náročné, tudíž si na ně budeme muset ještě počkat. Díky dotazníku bychom ovšem rádi zjistili na jaké věci se zaměřit a které by jsme mohli zprovoznit přednostně.

Mezi nejzajímavější by měl jistě patřit podrobný sportovní TV program, nebo velký katalog sportovních odkazů a většinu návštěvníků webu jistě budou nejvíce zajímat např. tipovací soutěže o finanční a hodnotné ceny. Pokud vás napadá cokoliv dalšího, co by jste na našem webu uvítali, napiště nám prosím do poznámek, vzkazů, nebo klidně na email.


Dotazník je anonymní a jeho výsledky nebudou nikde zveřejněny, ani jinak zneužity.  Jde nám pouze o zlepšení našich stránek. Budem rádi, když nám v poznámce zanecháte vzkaz s hodnotnými podněty ke zlepšení webu.

Odpovídat můžete do pátku 16.1. Večer ve 20:00 vylosujeme výherce a kontaktujeme ho emailem. Každý člověk může odpověď odeslat jen jednou, což by mělo být systémově ochráněno.

 

vyplňte dotazník zde

Komentáře k tomuto článku

Prozatím nebyl přidán žádný komentář.


Přidat nový komentář

Vaše jméno
Váš e-mail
Jste člověk? (anti-spamová kontrola)
checked
Ne, nejsem.
unchecked
Ano, jsem.
Váš komentář
Obnovit stránku a zobrazit nové komentáře.
© 2014 KurzovéSázky.net | Created by KMSoft.cz | Designed by Jiří Podlas