iconsfacebook
aktuality sázkařský magazín zdarma archiv čísel škola sázení tv program kontakt odkazy

1. díl: úvod do online sázení pro začátečníky

foto Publikováno 28.10.2014

Kursové sázení je u nás už dlouhé roky velmi populární, ovšem za posledních několik let, díky rozmachu internetu, je ještě mnohem žádanější a oblíbenější. Sázkové společnosti se nyní soustředí především na online sázení, které jim generuje mnohem vyšší zisky, než kamenné sázkové kanceláře.

Sázení přes internet má spoustu výhod, nejen pro provozovatele, ale samozřejmě i pro nás uživatele. Sázet přes internet můžeme z pohodlí domova, 24 hodin denně, máme na výběr mnohonásobně širší nabídku tipů, ale mezi největší výhody např. patří, že máme k dispozici všechny statistické údaje a aktuality k události, kterou chceme vsadit.

Velmi oblíbené jsou LIVE sázky se STREAMEM, kdy můžeme vybrané utkání sledovat v přímém přenosu a tipovat můžeme v průběhu zápasu.

 

V naší škole sázení se vám budeme snažit pomoct, stručně a jednoduše, stát se úspěšným sázkařem. V úvodu přineseme základní informace pro úplné začátečníky, jako jsou nejjednodušší sázky, výběr sázkové kanceláře atd.

Postupně si představíme všechny možné druhy sázek, zamyslíme se nad nejúspěšnějšími strategiemi, podíváme se na stránky, kde hledat informace atd. Zkušené sázkaře by mohla zaujmout např. sázková burza, ale o tom později...

Nejpopulárnějšími sporty jsou fotbal, hokej a tenis, ale sázet se dá prakticky na cokoliv a další sporty a příležitosti si také představíme.

 

Pro začátek je nutné si uvědomit jaký typ sázkaře jste a hlavně kolik si můžete dovolit prohrát. Ano, všichni chceme sázet a vyhrávat, ovšem skutečnost je bohužel opačná a prosperují na tom sázkové kanceláře, jejichž zisky každoročně stoupají o miliardy.

Úspěšné sázení není jen o výběru dobrého tipu na zápas, ale také o výběru kurzu a hlavně vkladu, který budeme riskovat. Pokud chcete být dlouhodobě úspěšní je opravdu nutné nad vším svědomitě přemýšlet.

 

Pokud si chcete rekreačně každý víkend podat tiket za 20 Korun, není nutné nad touto problematikou nějak filosofovat, ovšem sázením se dá i pravidelně dobře přivydělávat, nebo dokonce se ním živit. Ve druhém případě je ovšem nutné např. dodržovat systematický „money managment“, sledovat třeba hodnotu kurzu a další důležité faktory. Této problematice se budeme věnovat později.

 

 

Komentáře k tomuto článku

Anonymní (17:54, 06.03.2015)

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o pomoc, jsem studentka III. ročníku adiktologie a píši bakalářskou práci na téma - Citová vazba a hraní dovednostních, výherních a sázkových her. Tímto bych Vás chtěla požádat o vyplnění dotazníku https://docs.google.com/forms/d/1O9Psn4e5O-OyXV_5h2saf7G4F7tdU6ZPapy0Dnipn5U/viewform


Přidat nový komentář

Vaše jméno
Váš e-mail
Jste člověk? (anti-spamová kontrola)
checked
Ne, nejsem.
unchecked
Ano, jsem.
Váš komentář
Obnovit stránku a zobrazit nové komentáře.
© 2014 KurzovéSázky.net | Created by KMSoft.cz | Designed by Jiří Podlas