iconsfacebook
aktuality sázkařský magazín zdarma archiv čísel škola sázení tv program kontakt odkazy

8. díl - LIVE sázky

foto Publikováno 28.10.2014

Zavedení živého sázení, během probíhajícího sportovního klání, se velmi rychle prosadilo u všech sázkových kanceláří, které se dnes předbíhají v tom, kdo nabídne nejvíce utkání a samozřejmě i všech možných sázkových příležitostí. Stále více zápasů navíc můžeme v přímém přenosu sledovat na streamu.

U sázení LIVE je velmi důležité řídit se základními pravidly, popsanými v předešlých kapitolách, protože tenhle druh sázení svádí k rychlým sázkám a dá se tu velmi snadno prohrát spousta peněz.  

Oblíbenou sázkou je např. počet branek v zápase. Můžete vsadit na konkrétní tým, nebo jejich součet. Díky možnosti sledovat průběh hry se dá lépe odhadnout zda bude ještě padat hodně branek, nebo ne... Ze sledování hry se dá vyčíst spousta dalších informací, které se dají využít, ovšem musíte vychytat hodnotný kurz. Kurzy se velmi rychle mění podle průběhu zápasu.  

 

LIVE sázky se dají dobře využít pro pojistku vašeho tipu. Když vsadíte vysokou částku, rozhodně se opatrnost vyplatí. Takže třeba v případě, kdy tým na který jste si vsadili, vede jakýmkoliv způsobem, kurzy na protivníka jsou ihned nahoru, čehož se dá využít. Vsazením menší částky na protivníka sice zmenšíte vaši potencionální výhru, ale předejdete tomu, že vás něco nemile překvapí. Ve sportu se může rychle stát cokoliv a pojišťování sázek se rozhodně vyplatí.

 

Rychlé změny kurzů se dají využít třeba i tak, že se vám povede během tenisové zápasu vsadit na oba hráče v kursu 3. Pokud výše obou sázek je stejná, nemůžete prohrát.  

 

Tipsport provozuje jedinečné soutěže v live sázení. Na konkrétní zápas je vypsaná odměna např. 5 000Kč, která se rozdělí mezi 40 nejúspěšnějších sázkařů. Soutěž je spravedlivá a nejsou zvýhodněni sázkaři s vyšším rozpočtem, protože vždy je uveden počáteční bank, např. 100Kč, který se v průběhu soutěže dále mění na základě úspěšnosti sázek soutěžícího. Výše limitu sázkaře je v podstatě jeho aktuální bank a záleží pouze na soutěžícím, jakým způsobem bank zhodnotí.
Pozor, je důležité zachovat klidnou hlavu a nenechat se např. touhle soutěží vyhecovat k neuváženým sázkám. To co jste postupně vyhrávali během celého zápasu, můžete během okamžiku prohrát.

 

Komentáře k tomuto článku

Anonymní (17:55, 06.03.2015)

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o pomoc, jsem studentka III. ročníku adiktologie a píši bakalářskou práci na téma - Citová vazba a hraní dovednostních, výherních a sázkových her. Tímto bych Vás chtěla požádat o vyplnění dotazníku https://docs.google.com/forms/d/1O9Psn4e5O-OyXV_5h2saf7G4F7tdU6ZPapy0Dnipn5U/viewform


Přidat nový komentář

Vaše jméno
Váš e-mail
Jste člověk? (anti-spamová kontrola)
checked
Ne, nejsem.
unchecked
Ano, jsem.
Váš komentář
Obnovit stránku a zobrazit nové komentáře.
© 2014 KurzovéSázky.net | Created by KMSoft.cz | Designed by Jiří Podlas